Poczekaj! :(

Nie znalazłeś właściwej dla siebie oferty?
Zostaw nam swojego maila
Od czasu do czasu wysyłamy bardzo fajne promocje!

Loty widokowe

Co warto zobaczyć?
Co warto zobaczyć?

Tylko w Olimpic Skydive

Co warto zobaczyć?

Mirosławice mogą poszczycić się 80-letnią tradycją lotniczą. Od ponad 10 lat działa tu strefa skoków spadochronowych Olimpic Skydive, w ofercie której znajdują się także loty widokowe. Na pokładzie samolotu można zobaczyć kultową górę Ślężę oraz Zalew Mietkowski. To niezapomniane przeżycie dla całej rodziny. Z oferty lotu można skorzystać w każdy weekend o godzinie: 12:00, 14:00 lub 16:00. Możliwe są także loty w charakterze osoby towarzyszącej dla skoczka.

Góry z lotu ptaka

Ogromna dawka emocji

Góry z lotu ptaka

Lot na wysokości 500 m n.p.m. pozwala obejrzeć pobliską magiczną górę Ślężę. Jest ona najwyższym szczytem Przedgórza Sudeckiego. Imponująco wznosi się ona nad otoczeniem dzięki dużej wysokości względnej. Nic więc dziwnego, że szczyt ten był od wielu wieków obiektem kultu solarnego. Przy dobrej widoczności na horyzoncie można dojrzeć majestatyczne szczyty Karkonoszy wraz z najwyższym szczytem – Śnieżką. W przypadku realizacji lotu przez strefę Świebodzice Exile Camp – możliwe jest podziwianie Gór Sowich.

Atrakcyjna lokalizacja

Szczególnie przykuwającym wzrok widokiem jest też największy zbiornik wodny na Dolnym Śląsku – Zalew Mietkowski. Jest on ważnym ośrodkiem uprawiania sportów wodnych.

Równie ciekawym obiektem do obserwacji pozostają zabudowania okolicznych wsi, jak i Wrocławia.